Kto może trenować Krav Maga?

Trenować Krav Maga może każda osoba która jest niekarana i ma ukończony 16-ty rok życia. Osoby niepełnoletnie mogą trenować Krav Maga za wiedzą i zgodą opiekunów. Średnia wieku osób ćwiczących zawarta jest w przedziale 20-30 lat, natomiast najstarsza osoba trenująca w naszej sekcji jest w wieku 50+.Dla osób poniżej 16 roku przeznaczony jest specjalny program szkoleniowy Krav Maga Junior oraz Krav Maga KIDS. Jest on dostosowany do wieku i możliwości dzieci i młodzieży.

Czy dużo kobiet trenuje Krav Maga?

Coraz więcej! Na przełomie lat obserwujemy coraz większy odsetek ćwiczących Kobiet!Na szczęście lody zostały przełamane; stereotyp, że tylko mężczyźni mogą ćwiczyć poszły już dawno do lamusa.Kobiety rozumieją, że też mają prawo się bronić. Trening Krav Maga daje im takową możliwość przy tym świetnie się bawiąc.
 

Jakie uprawnienia posiadają osoby prowadzące zajęcia?

Osoby prowadzące treningi posiadają uprawnienia specjalne izraelskie uprawnienia instruktorskie, wydane przez IKMF Krav Maga. Oznacza to, że każdy z instruktorów przeszedł specjalne, kilkumiesięczne szkolenie instruktorskie. Dodatkowo każdy z naszych instruktorów ma dodatkowe specjalizacje z innych dziedzin sportu oraz systemów walki.
Czy zdarzają się kontuzje!Jeden z naszych priorytetów to bezpieczeństwo treningu. Prowadzony jest on wg ścisłych norm zapobiegających kontuzji i minimalizujących ryzyko ich pojawienia się.System jest niezwykle skuteczny!!! Krav Maga daje szansę przetrwania wobec niebezpiecznych agresorów (myśl o grupie, w której jeden z napastników ma nóż, a Ty dodatkowo jesteś w towarzystwie słabszej od siebie osoby, którą bardzo kochasz) zarówno osobom niedoświadczonym i słabym, kobietom jak i wysportowanym, silnym facetom.

Czy szkolenie jest cykliczne czy jednorazowe?

Szkolenie Krav Maga ma charakter ciągły. Im dłużej trenujesz – tym bogatszy jesteś w wiedzę i umiejętności samoobrony. Na początku uczymy jak się bronić przed atakami z przodu, później co robić gdy jestem atakowany z boku/tyłu itd. Plan treningowy zakłada ciągłą eskalacje problemów – dzięki czemu każdy kolejny trening jest inny od poprzedniego, a Ty wychodzisz z każdego z nową dawką wiedzy i umiejętności.

Kiedy mogę dołączyć na zajęcia?

Do grup początkujących możesz dołączyć w dowolnym momencie. Ważne jest byś przed Twoimi pierwszymi zajęciami poinformował o tym instruktora prowadzącego. Dzięki temu będzie on zwracał większą uwagę na Twoja osobę, będzie dawał indywidualne zadania i korekty – wszystko po to by w jak najprostszy sposób wprowadzić Cię w świat treningów Krav Maga.Główne nabory do grup początkujących odbywają się na przełomie września i października każdego roku. W tedy to formowane są nowe grupy, które rozpoczynają swoją naukę od podstaw.

Czy potrzebny jest jakiś specjalny sprzęt?

Na początku treningów nie wystarczy ochraniacz strefy krocza. Z upływem miesięcy – dla własnego bezpieczeństwa i realizmu treningów – konieczne jest posiadanie ochraniacza na zęby, rękawic grapplingowych, rękawic bokserskichochraniaczy goleni. Po pierwszym półroczu treningów warto jest zaopatrzyć się w rękawice bokserskie i ochraniacz na zęby dodatkowo w kask.

Jak mogę się zapisać?

Zadzwoń do nas lub napisz, że jesteś zainteresowany treningami. Umów się na Twój pierwszy trening. Poznasz instruktorów oraz grupę, wypełnisz formularze rejestracyjne. Otrzymasz formularz do wypełnienia przez lekarza lub rodziców. Będziesz obserwowany pod kątem Twoich predyspozycji oraz zachowań. Następnie zostaniesz zaproszony do udziału w zajęciach sekcji KRAV MAGA

Na czym polega ZŁOTA ZASADA?

Twój pierwszy trening jest zawsze bezpłatny. Jeśli po jego zakończeniu nie będziesz w pełni zadowolony – możesz zrezygnować z dalszych treningów, bez ponoszenia żadnych kosztów uczestnictwa w zajęciach.

Nie będziemy pytać Cię o powody, choć nie ukrywamy, że zależy nam na Twoim zadowoleniu. Jeśli masz do nas jakieś uwagi lub masz odczucie, że w pewien sposób moglibyśmy świadczyć nasze usługi lepiej to bardzo chętnie wysłuchamy Twoich opinii. W końcu jesteśmy tu dla Ciebie!

W jakiej formie mogę zapłacić za zajęcia?

Możliwe są dwie drogi opłacenia zajęć.

 

  1. Wpłata na konto. Wpłacając na odpowiednie konto instruktor automatycznie informowany jest o uregulowaniu przez Ciebie płatności.
  2. Zapłata gotówką. Możesz również za zajęcia zapłacić gotówką u instruktora prowadzącego zajęcia.

 

Płatności należy dokonać do 5 dnia danego miesiąca treningowego.

Gdzie mogę dostać ochraniacze

Ochraniacze możesz zakupić we własnym zakresie w dowolnym sklepie sportowym.Możesz też je zamówić u nas – dostarczymy je dla Ciebie na kolejny trening. Przez lata doświadczenia udało nam się znaleźć sprzęt o optymalnych wskaźnikach ceny do jakości, dzięki temu bez przepłacania dostajesz wysokiej jakości sprzęt treningowy.

Krav Maga dla dzieci
Krav Maga dla dzieci
Krav Maga dla kobiet
Krav Maga dla kobiet
Sekcja ogólna
Sekcja ogólna
C.T.S QŹNIA
 
ul. 1 Maja 24
 
513 165 840
509 384 367
 
kontakt@qznia.com.pl
www.qznia.com.pl
© Qźnia