C.T.S. Qźnia powstało, żeby hasłu samoobrona nadać nowego znaczenia. Dużo jest na rynku kursów, szkoleń samoobrony czy też regularnych treningów, które mijają się
z prawdziwym przygotowaniem Cię do realnych zagrożeń. Zawsze porównaj swoją szkołę z innymi i sprawdź czy uczą Cie ludzie kompetentni czy są to pseudo-instruktorzy, którzy teoretyzują na zajęciach. Naszą misją jest nauczać rzetelnie samoobrony, która ma przełożenie w realnym starciu na ulicy. Instruktorzy C.T.S. Qźnia to doświadczeni praktycy z wieloletnim stażem systemów samoobrony oraz sztuk walk, każdy ma przydzielony element wyszkolenia w naszym teamie, w którym jest fachowcem.

 

Nauczymy Cie jak zachowanie zimnego umysłu oraz panowanie nad stresem pomaga podczas walki. Przygotujemy Twoje ciało do ekstremalnych sytuacji jakie możesz napotkać na ulicy. Każdy z naszych adeptów dostaje nie tylko skuteczną dawkę technik samoobrony, ale także ogromną ilość wiedzy. Dyktujemy nowe trendy w samoobronie, dając wiele profili treningowych poprawiających Waszą sytuację podczas realnego zagrożenia życia i zdrowia. Dołącz do nas i poczuj się bezpiecznie.

 

NASZE ATUTY:

  • Treningi 5 dni w tygodniu
  • Sekcje profilowe: KIDS, JUNIOR, KADET, WOMEN, OGÓLNA,
  • Dbamy nie tylko o technikę, ale również sprawność, wytrzymałość, siłę, kondycję i elastyczność
  • Tylko u nas trening TRX dostosowany do wymagań systemów walki
  • Profesjonalna kadra instruktorów - doświadczonych praktyków
  • Pierwszy trening GRATIS
Krav Maga dla dzieci
Krav Maga dla dzieci
Krav Maga dla kobiet
Krav Maga dla kobiet
Sekcja ogólna
Sekcja ogólna

C.T.S QŹNIA
 
ul. 1 Maja 24
 
513 165 840
509 384 367
 
kontakt@qznia.com.pl
www.qznia.com.pl
© Qźnia